Opinie: 0 ; Głosów: 3
SKU: 4002515817254
Miele WDB030 WCS (następca modelu WDA 111 WCS classic) to niezawodna pralka uznanego producenta sprzętu AGD. Klasą energetyczną jest A+++, dzięki czemu pralka nie narazi Cię na drastyczny wzrost rachunków za prąd. Wirowanie maksymalnie dochodzi do 1400 obr/min.
Miele WDB030 WCS


W rankingu:

Ranking główny pralekPralki do 3000 zł - Jaką kupić?

Najważniejsze cechy pralki

 • Maksymalna prędkość wirowania [obr/min] 1400 obr/min
 • Poziom hałasu wirowania [dB] 74 dB
 • Głębokość [cm] 63,6 cm
 • Szerokość [cm] 59,5 cm
 • Klasa energetyczna A+++
 • Wysokość [cm] 85 cm

Opis Miele WDB030 WCS


Miele WDB030 WCS (następca modelu WDA 111 WCS classic) z powodzeniem może być Twoją nową pralką, gdyż wyróżnia się dobrą specyfikacją i całkiem atrakcyjną ceną względem swoich możliwości. Klasa energetyczna, która ma duże znaczenie wobec rachunków za prąd, to w tym modelu A+++. Hałas podczas wirowania dochodzi do 74 dB, a podczas zwykłego prania do 50 dB.

Miele WDB030 WCS (następca modelu WDA 111 WCS classic)

Miele WDB030 WCS (następca modelu WDA 111 WCS classic) - skuteczność prania

Miele WDB030 WCS (następca modelu WDA 111 WCS classic) nie ma większych problemów z dopieraniem bardziej zabrudzonych ciuchów. A to ogólna klasa efektywności prania. Wirowanie dochodzi maksymalnie do 1400 obr/min, dzięki czemu ubrania po wyjęciu z pralki nie będą zbyt wilgotne. B jest klasą efektywności wirowania. Wilgotność resztkowa, która mówi o poziomie wilgotności wypranych ciuchów, to pułap 53 %. Normalnie pranie odbywa się przy hałasie na poziomie 50 dB. Wirowanie oznacza generowany hałas osiągający 74 dB.

Miele WDB030 WCS (następca modelu WDA 111 WCS classic)

Miele WDB030 WCS (następca modelu WDA 111 WCS classic) - funkcje, programy, udogodnienia

Miele WDB030 WCS (następca modelu WDA 111 WCS classic) należy do grona funkcjonalnych pralek, których obsługa jest łatwa, a możliwości szerokie. Dodatkowe funkcje tej pralki też dają radę, zobacz: AutoClean – samoczyszczący się pojemnik na detergenty, automatyka prania, automatyka wagowa, bęben SoftCare, CapDosing dobór parametrów prania do załadunku,, kontrola piany licznik ilości wody,, możliwość skrócenia czasu prania, silnik ProfiEco Watercontrol System (WCS). Regulacja prędkości wirowania: skokowa. Regulacja temperatury: wyświetlacz elektroniczny. Czy jest tu funkcja opóźnionego startu, która ułatwia harmonogram prania: skokowe. Funkcjonalność to jedno, ale dużą rolę odgrywa też bezpieczeństwo korzystania z pralki, poznaj więc główne zabezpieczenia omawianego sprzętu: zabezpieczenie przed zalaniem, blokada panelu sterowania.

Miele WDB030 WCS (następca modelu WDA 111 WCS classic) - energooszczędność

W każdej pralce duże znaczenie odgrywa jej energooszczędność, więc musisz dowiedzieć się tu kilku rzeczy o pralce Miele WDB030 WCS (następca modelu WDA 111 WCS classic). Sporo mówi już sama klasa energetyczna, a w tym przypadku mowa o A+++. Reszta istotnych parametrów dotyczących energooszczędności pralki Miele WDB030 WCS (następca modelu WDA 111 WCS classic):
 • Roczne zużycie wody: 10340 litrów l/rok.
 • Roczne zużycie energii: 175 kWh kWh/rok.
 • Miele WDB030 WCS (następca modelu WDA 111 WCS classic) - cechy konstrukcji

  Miele WDB030 WCS (następca modelu WDA 111 WCS classic) to trwała pralka, która nie powinna zaskoczyć Cię niespodziewanymi awariami, ale warto bliżej poznać cechy jej konstrukcji. Ogólna kolorystyka urządzenia: biały. Szerokość osiąga 59,5 cm i nie powinna być przeszkodą w umiejscowieniu pralki tam, gdzie chcesz. 63,6 cm to z kolei jej głębokość. Pralka jest także wysoka na 85 cm. W zestawie z pralką znajdziesz: instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy. Czy pralkę da się zabudować pod blatem: tak.

  Specyfikacja pralki Miele WDB030 WCS


  Klasa efektywności praniaA
  Dobór wody do wielkości załadunkuautomatyczny
  ProducentMiele
  Roczne zużycie energii175 kWh kWh/rok
  Wyposażenieinstrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, wąż dopływowy z zabezpieczeniem przed zalaniem, wąż odpływowy
  Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]1400 obr/min
  Klasa wirowaniaB
  Blokada drzwitak
  Programy praniaautomatyczny,, bawełna bawełna - eko, ciemne materiały,, delikatny impregnacja, jeans, koszule, outdoor (odzież nieprzemakalna),, pranie wstępne szybki 20 min, ultradelikatny, wełna/pranie ręczne
  Roczne zużycie wody10340 litrów l/rok
  Wyświetlacz elektronicznytak
  Mniej zagnieceńtak
  Typ programatoraelektroniczny
  Ean4002515817254
  Regulacja prędkości wirowaniaskokowa
  Cicha pracatak
  Zużycie prądu0,90 kWh
  Możliwość zabudowy pod blatemtak
  RodzajWDB 030 WCS ECO
  Klasa energetycznaA+++
  Regulacja temperaturywyświetlacz elektroniczny
  Kolorbiały
  Zużycie wody50 litrów
  Poziom hałasu wirowania [dB]74 dB
  Szerokość [cm]59,5 cm
  Gwarancja24 miesiące, Przedłuż Gwarancję® do 5 lat!
  Bezpieczeństwozabezpieczenie przed zalaniem, blokada panelu sterowania
  Opóźniony startskokowe
  Poziom hałasu pranie [dB]50 dB
  Klasa efektywności wirowaniaB
  Wilgotność resztkowa53 %
  Wysokość [cm]85 cm
  Sposób załadunkuod przodu
  Głębokość [cm]63,6 cm
  Pranie parowenie
  Dopuszczalna wielkość wsadu7 kg
  Wskaźnik przebiegu programutak
  Kod ProducentaN WDB 030 WCS

  Opinie o Miele WDB030 WCS


  Nie ma produktów.

  Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

  ok, rozumiem