Opinie: 0 ; Głosów: 0
ARDO FLSO 126L to niezawodna pralka uznanego producenta sprzętu AGD. Klasą energetyczną jest A+, dzięki czemu pralka nie narazi Cię na drastyczny wzrost rachunków za prąd. Typ pralki: Wolnostojące. Wirowanie maksymalnie dochodzi do 1200. Maksymalny wsad, który liczony jest w kilogramach, osiąga w tym modelu dokładnie 6.
ARDO FLSO 126L


Najważniejsze cechy pralki

 • Sposób załadunku Od frontu
 • Klasa energetyczna A+
 • Wsad [kg] 6
 • Maksymalna prędkość wirowania [obr/min] 1200

Opis ARDO FLSO 126L


ARDO FLSO 126L wyróżnia się wieloma programami prania, sprawnym usuwaniem zabrudzeń z ubrań i solidną konstrukcją, więc warto bliżej ją poznać i rozważyć jej zakup. Jej flagową technologią jest LBS. A+ to klasa energetyczna sprzętu. Z pralką ARDO FLSO 126L wiąże się jednak jeszcze więcej istotnych parametrów, więc poznajmy je wspólnie.

ARDO FLSO 126L

ARDO FLSO 126L efektywność prania

A to klasa efektywności prania, choć wypada poznać też inne atrybuty, które pomogą przed zakupem upewnić się, czy rzeczywiście warto postanowić właśnie na ten model. Wirowanie potrafi dojść do 1200, co jest dobrą wartością, jeżeli zależy Ci na wyjmowaniu z bębna jak najsuchszego prania. Wirowanie pod względem swojej klasy dobija do B. Wsad, który liczony jest zawsze w kilogramach wrzucanego do bębna prania, może tu wynosić maksymalnie 6. Pralka ARDO FLSO 126L nie ma ogólnie większych problemów z dopieraniem ciuchów, na których pojawiły się bardziej uporczywe plamy.

ARDO FLSO 126L kluczowe funkcje

W przypadku każdej pralki duże znaczenie mają wszelkie opcje regulacji, programy czy funkcje, więc dowiedzmy się, jak wypada w tej kwestii pralka ARDO FLSO 126L. Za co odpowiada pokrętło na panelu sterowania: Wyboru programu.

ARDO FLSO 126L ekonomia prania

Energooszczędność jest równie ważna co sama skuteczność prania, więc przypatrzmy się teraz parametrom, które zdradzają nam, czy ARDO FLSO 126L należy do energooszczędnych pralek automatycznych. Klasa efektywności energetycznej to A+, dzięki czemu już wiadomo, że pralka nie będzie potrzebowała ogromnej dawki energii, aby sprawnie prać zabrudzone ubrania. 59 to zużycie wody na cykl, które liczone jest w litrach. Energia, którą potrzebuje pralka w jednym standardowym cyklu prania: 0.93.

ARDO FLSO 126L wymiary i inne cechy konstrukcji pralki

ARDO FLSO 126L wygląda na nowoczesny sprzęt, ale design to nie wszystko, bo warto dobrze poznać wymiary i inne cechy konstrukcji, aby po zakupie nie było problemów z umiejscowieniem jej. Wymiary pralki ARDO FLSO 126L:
 • Kąt otwierania drzwi: 180°.
 • Kolorystyka obudowy pralki: Biały. Sposób załadunku wsadu do bębna: Od frontu.

  Specyfikacja pralki ARDO FLSO 126L


  Klasa wirowaniaB
  Regulacja prędkości wirowaniaTak
  Zabezpieczenie przed zalaniemTak
  Klasa energetycznaA+
  Rodzaje programówPranie ręczne|Szybki|Syntetyczne|Codzienny|Delikatne|Wełna|Bawełna
  KolorBiały
  TechnologiaLBS
  Zużycie energii [kWh/cykl]0.93
  Zużycie wody [litrów/cykl]59
  Opóźniony startMax 16h
  Klasa efektywności praniaA
  Wsad [kg]6
  Szerokość [cm]59.5
  Głębokość [cm]46
  Sposób załadunkuOd frontu
  Wysokość [cm]85
  Typ urządzeniaWolnostojące
  Ilość programów19
  WskaźnikKolejnych faz cyklu
  PokrętłoWyboru programu
  Kąt otwierania drzwi180°
  Maksymalna prędkość wirowania [obr/min]1200
  WyświetlaczTak

  Opinie o ARDO FLSO 126L


  ARDO FLS 120L

  ARDO FLS 120L

  Opinie: 2 ; Głosów: 2
  Klasa energetyczna A
  Wsad [kg] 5
  Maksymalna prędkość wirowania [obr/min] 1200
  Sposób załadunku Od frontu

  Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

  ok, rozumiem