Komentarze: 2 ; Głosów: 2

Data publikacji: 16-07-2019 05:09
Data modyfikacji: 11-11-2019 14:12

Witaj na portalu NajlepszePralki.pl!

To idealne miejsce dla osób, które szukają nowej pralki, chcą poznać nowości na tym rynku lub są zainteresowane serią poradników, aby wycisnąć ze swojego urządzenia do prania maksimum, a przy okazji wiedzieć, jak o nie dbać.

Kim jesteśmy?

W naszej redakcji znajdują się osoby, które od lat zajmują się rynkiem pralek. Ich specjalizacją są przede wszystkim rankingi i poradniki.

W skład naszej redakcji wchodzą następujące osoby:

Pamiętaj, że tworzone przez nas treści są subiektywne. Jesteśmy niezależnym portalem. Nie sprzedajemy produktów i nie współpracujemy z poszczególnymi producentami. Nie mamy żadnego interesu w promowaniu sprzętu firmy X czy Y. Dzięki temu tworzymy rzetelne i dopracowane treści bez marketingowego bełkotu, którego tak dużo w internecie.

Co u nas znajdziesz?

Architektura naszego serwisu sprzyja szybkiemu znalezieniu treści, które najbardziej Cię interesują. Przechodząc do konkretów, zobacz, co u nas znajdziesz:

  • Baza produktowa pralek - czyli długa lista pralek różnego rodzaju i od różnych producentów. Na karcie każdego produktu znajdują się odnośniki do najniższych cen, opis, specyfikacja czy galeria zdjęć. Bez wychodzenia z domu od razu sprawdzisz, czy konkretna pralka będzie dla Ciebie optymalna.
  • Poradniki dotyczące pralek - a oprócz nich także rankingi. Wszystko w przejrzystej formie z samymi konkretami i bez marketingowej papki. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces wyboru pralki. A po jej zakupie wspomożesz się naszymi artykułami o prawidłowej konserwacji.
  • Aktualności z rynku pralek - chodzi o newsy o najnowszych pralkach. W jednym miejscu znajdziesz najświeższe premiery i zapowiedzi automatycznych urządzeń piorących.

Na naszym portalu działa też wyszukiwarka, dzięki której szybko znajdziesz dany produkt. Podział podstron jest prosty i klarowny, nikt nie powinien się na naszej stronie zgubić. Dajemy też możliwość wypowiedzenia się - pod każdym materiałem znajduje się sekcja komentarzy.

Jak zarabiamy?

Skoro nie zajmujemy się sponsorowanymi materiałami i niczego nie sprzedajemy, to na czym zarabiamy? Na linkach afiliacyjnych. Klikając je, pomagasz nam w rozwoju portalu. Cena za produkt się nie zmienia, więc nic Cię to nie kosztuje.

Umieszczamy linki tego typu tylko na kartach produktowych. Nie zaśmiecamy portalu nachalnymi banerami. Wszystkie odnośniki kierują z kolei do znanych i zaufanych sklepów z elektroniką użytkową.

Kontakt z redakcją

Chcesz o coś nas zapytać? Potrzebujesz darmowej i indywidualnej pomocy przy wyborze sprzętu? Żaden problem! Oprócz sekcji komentarzy możesz skorzystać z kontaktu mailowego: redakcja[at]videotesty.pl. Na wszystkie pytania odpowiadamy w szybkim tempie.


Komentarze
Komentarzy: 2

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem