Pralka Whirlpool FreschCare+ pozwala zostawić pranie w bębnie na dłużej

Komentarze: 0 ; Głosów: 2

Autor: Aleksander Gałąska
Data publikacji: 03-09-2019 20:55
Data modyfikacji: 27-04-2021 15:15

Pralka Whirlpool FreschCare+ pozwala zostawić pranie w bębnie na dłużej

Pralki Whirlpool FreshCare+ pozwalają na niewyjmowanie prania natychmiast po zakończeniu cyklu. Niejednemu często zdarza się zapomnieć o wstawionym praniu - zwłaszcza w erze coraz cichszych i inteligentnych pralek. A pozostawione mokre ciuchy z czasem zaczynają nieprzyjemnie pachnieć. Technologia nowych urządzeń tej marki ma temu zapobiec.


Stęchłe pranie to nie problem z Whirlpool FreshCare+. Umyte ubrania mają, jak twierdzi producent, zachować świeżość i przyjemny zapach nawet do 6 godzin po zakończeniu cyklu prania. To przydatne - zwłaszcza w przypadku zabieganych osób, które akurat muszą wyjść z domu albo nie mają czasu, aby natychmiast wyjąć pranie. Jest to też rzadko spotykane zapewnienie, nawet wśród nowoczesnych pralek.

Jak działa FreshCare+ i co jeszcze oferują nowe pralki?

Funkcja FreshCare+ zapewnia ubraniom świeżość nawet do kilku godzin po zakończeniu cyklu prania, dzięki dwóm rzeczom. Powolnym ruchom bębna pralki i strumieniom pary, wprowadzanym do niego i przenikającym twoje ciuchy. Wysoka temperatura zabija bakterie i zapobiega powstawaniu zatęchłych zapachów.

Sprzęty takie jak Whirlpool EFWG81283BPL zaprojektowano z myślą o eleganckim wystroju. Wersja Black Line ma biały korpus i kontrastujące czarne drzwi. Dzięki temu dopasuje się do minimalistycznej i nowoczesnej współczesnej łazienki.

Dzięki systemowi SoftMove pralki będą dobrze pracowało z dowolnym typem tkaniny. W zależności od jej rodzaju urządzenie dostosuje ruchy bębna i zapewni optymalne rezultaty prania. To również ochroni kolor i kształt twoich ubrań. Zadziała z 14 różnymi programami.

Oprócz tego sprzęty tej serii wyposażono w technologię Whirlpool 6. Zmysł. Ta dostosowuje ilość wody i pracę silnika w każdej fazie. Urządzenie jest w stanie określić wagę pranych ubrań i na bieżąco monitorować parametry prania. To pozwoli ci na oszczędność czasu, wody i energii.

Warto sprawdzić: Jak wybrać pralkę?

W linii nowych pralek firmy Whirlpool znajdują się także modele z programami parowymi. Producent opracował dwa - Steam Refresh i Steam Hygiene. Pierwszy jest programem krótkim. Odświeża parą w zaledwie 20 minut - w sam raz dla odświeżenia odzieży po długim pobycie w szafie. Drugi eliminuje mocną parą bakterie z włókien, dezynfekując ubrania w dłuższym cyklu.

Czarne drzwiczki pralki Whirlpool kontrastujące z białym korpusem

Co ciekawe pralki z tej serii oferują efekty prania przy 15 stopniach Celsjusza porównywalne z tymi przy 40 stopniach. Za to również odpowiada wspomniany system ruchów bębna Soft Move, który zapewnia lepsze ułożenie tkanin i skuteczniejsze wchłanianie detergentu. To przełoży się na dobrą wydajność prania nawet w niższej temperaturze, a co za tym idzie, oszczędność energii elektrycznej.

Producent do pralek dorzucił również opcję Clean+. Ta ułatwia dopasowanie cyklu do indywidualnych potrzeb i poziomu zabrudzenia ubrań. Wystarczy, że wybierzesz program do prania intensywnego, codziennego lub szybkiego. Dzięki odpowiedniej pracy grzałki i dedykowanym ruchom bębna (jest ich aż 6, rozluźniają włókna przy pracy, zwiększając wydajność czyszczenia) pralka poradzi sobie z każdym brudem.

Warto sprawdzić:

Źródło: 38pr.prowly.com.


Komentarze
Komentarzy: 0

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem