Komentarze: 0 ; Głosów: 1

Autor: Aleksander Gałąska
Data publikacji: 03-09-2019 20:57
Data modyfikacji: 12-09-2019 01:12

Pralki Candy RapidO trafiły na polski rynek

Na polski rynek trafią nowe pralki i pralko-suszarki Candy RapidO. Firma wprowadza sprzęty mające łączyć innowacyjność i funkcjonalność za pomocą nowoczesnych technologii. Wśród głównych zalet urządzeń - inteligentne systemy i krótki czas prania.


Nowoczesne pralki Candy pojawiły się już w sklepach. Urządzenia piorące i piorąco-suszące z serii Candy RapidOz można zakupić w sieciach RTV Euro AGD i Media Expert. W niezłej cenie - 1399 zł za pralkę i 2299 zł za pralko-suszarkę. Jakie możliwości zawarte są w takiej kwocie? 

Czym charakteryzuje się Candy RapidO?

Urządzenia stworzono z myślą o komforcie nowoczesnego użytkownika. Seria Candy RapidO została zaprojektowana w sposób przemyślany. Producent twierdzi, że pralki i pralko-suszarki tej linii wyposażono w najwyżej umieszczony i największy otwór drzwiowy na rynku. Dzięki temu nie będziesz musiał się tak schylać i rozdrabniać na poszczególne ubrania, wkładając odzież do bębna. Urządzenia RapiDo wyposażono w cichy i trwały silnik inwerterowy. Są wydajne, energooszczędne i mniej awaryjne.

Oprócz tego sprzęty mają dwie opcje sterowania. Pralki i pralko-suszarki wyposażono w standardowy wyświetlacz z dotykowymi opcjami - wyborem trybu, stopnia zabrudzenia, obrotów czy temperatury - a także elektroniczny panel sterowania. Ten znajduje się w obrębie drzwi pralki i pozwala sterować sprzętem bez schylania się.

Poza tym urządzeniami z tej serii można również sterować przy pomocy dedykowanej aplikacji Candy simpli-Fi. Ta pozwoli stworzyć własne programy prania oraz suszenia i zdalnie włączać pranie. Na przykład w odpowiednim czasie przed powrotem do domu, aby móc od razu je rozwiesić. Za jej pomocą sprawdzisz też stan techniczny sprzętu i otrzymasz informacje o konieczności wyczyszczenia filtra.

Panel sterujący Candy Rapido

Producent chwali się, że urządzenia z tej serii piorą bardzo szybko - wyposażono je w 9 różnych szybkich programów. Najciekawszym jest Daily 39’, który pozwoli wykonać pranie codzienne w niecałe 40 minut.

Warto sprawdzić: Jak wybrać pralkę?

Pralki są też w stanie dobrać odpowiednią ilość wody, rytm obrotów i prędkość wirowania do odpowiednich tkanin. KG Detector określi najlepsze parametry i wykryje obecność piany, zwiększając ilość wody, aby wyrównać ich stosunek. Poza tym urządzenia mają też funkcje parowe - to zminimalizuje ilość zagnieceń i ułatwi prasowanie. Umożliwiają również dorzucanie prania w trakcie pracy urządzenia.

Candy mogą się również pochwalić interesującym sposobem na dobranie parametrów prania. Dzięki funkcji Snap & Wash pralka wybierze odpowiednie ustawienia, bazując na zdjęciu prania, uchwyconemu za pomocą smartfona. Dzięki sztucznej inteligencji aplikacja rozpozna pranie - jego kolor i gabaryty. To skróci czas prania i poprawi jego efekty.

Aplikacja pozwoli też na wykorzystanie Asystenta Głosowego. Dzięki niemu można zadać pytania dotyczące prania - urządzenie podpowiada, jak dobrać ustawienia dla różnych tkanin i kolorów, a także oferuje praktyczne wskazówki. Taka funkcja pojawia się ostatnio często też w innych pralkach.

Warto sprawdzić:

Źródło: Studio111.


Komentarze
Komentarzy: 0

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem