Pralki Samsung QuickDrive - Rodzinne rozwiązanie

Komentarze: 0 ; Głosów: 1

Autor: Aleksander Gałąska
Data publikacji: 31-08-2019 20:54
Data modyfikacji: 31-08-2019 20:55

Pralki Samsung QuickDrive - Rodzinne rozwiązanie

Pralki Samsung QuickDrive oferują pomocne technologie. Nowoczesne urządzenia piorące koreańskiego giganta stworzone zostały z myślą o wielodzietnych rodzinach, w których naczelnym problemem jest czas prania i jego elastyczność.


Samsung zaprojektował pralki z serii QuickDrive w nowoczesnych standardach. Firma opracowała i wdrożyła technologie mające pomóc domownikom w uporaniu się z przytłaczającą ilością brudnych ciuchów.

Rodzinne pralki Samsung QuickDrive

Sprzęty z serii QuickDrive należą do całkiem pojemnych. Takie pralki jak Samsung QuickDrive WW80M74HN2A czy Samsung QuickDrive WW90M741NOA/EO mogą pomieścić nawet do 10 kilogramów brudnych ubrań. Poradzą sobie z nimi dosyć wydajnie dzięki odpowiedniej konstrukcji bębna.

Ten działa dosyć specyficznie. Ubrania poruszają się nie tylko rotacyjnie, ale i w przód i do tyłu, a także w dół i do góry. Poprawia to wydajność pracy, a pralka wypierze ciuchy w nawet o połowę krótszym czasie. Między innymi dlatego te urządzenia cechują się klasą energetyczną A+++. To oznacza, że koszt ich użytkowania jest naprawdę niski.

Zobacz też: Jak wybrać pralkę?

Oprócz tego są stosunkowo ciche. Technologia redukująca wibracje VRT-M, dzięki systemowi magnesów optymalizujących pracę kulek kręcących się w kierunku przeciwnym do ruchu bębna, wycisza pracę pralki i umożliwia ci pranie nawet nocą. 

Producent twierdzi, że jego sprzęty są tak ciche, że nie zbudzą śpiącego niemowlęcia. Poziom hałasu podczas prania wynosi 49 decybeli. To ciszej niż w przypadku większości sprzętów w naszej porównywarce pralek.

Oprócz tego Samsung QuickDrive może się pochwalić programem Pranie Optymalne, który jest w stanie zebrać dane dotyczące ciężaru brudnych ciuchów, ich stopnia zabrudzenia i ilości potrzebnej wody. To pozwala zaoszczędzić na opłatach za nią, jak i detergencie - zmniejszając potrzebną ilość i optymalizując działanie sprzętu.

Rodzina korzystająca z pralki Samsung

Systemy pralek QuickDrive i Smart Control 

Urządzenia marki Samsung wyposażono w systemy, które poprawiają jakość korzystania z nich. Koreańska firma chwali się najbardziej funkcją AddWash. Dodatkowe drzwiczki umieszczone na głównym włazie pralki umożliwiają ci dodanie brudnych ciuchów już po rozpoczęciu prania. Skarpetki czy koszulki znajdowane na podłodze w niefortunnym momencie (to znaczy już po załadowaniu pralki) przestaną być twoją zmorą.

Ten sprzęt należy również do kategorii urządzeń typu Smart. Za pomocą aplikacji SmartThings można sterować Samsung Quick Drive WW90M741NOO i resztą urządzeń z tej serii. Nieważne, gdzie się znajdujesz - będziesz mógł włączyć wcześniej załadowaną pralkę, aby móc wygodnie rozwiesić pranie od razu po powrocie do domu. Poinformuje cie również, w jakiej fazie obecnie jest pranie.

Ta aplikacja jest wyposażona w funkcję Smart Control, która pokaże ci, w jakim stanie technicznym jest pralka, i pomoże o nią zadbać. Oprócz tego w produkty tej linii wbudowano funkcję Asystenta Prania, która pozwoli ci wprowadzić parametry takie jak poziom zabrudzeń czy ilość prania (i zaproponuje najlepszy tryb).

Warto sprawdzić:


Komentarze
Komentarzy: 0

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem