Hoover AXI - Energooszczędne i inteligentne pralki

Komentarze: 0 ; Głosów: 1

Autor: Aleksander Gałąska
Data publikacji: 17-08-2019 15:06
Data modyfikacji: 17-08-2019 20:49

Hoover AXI - Energooszczędne i inteligentne pralki

Hoover AXI to seria inteligentnych pralek nastawionych na ekologię. Firma wyprodukowała urządzenia z myślą o stanie przyrody i oszczędności czasu klienta. Pralki tej linii są kategoryzowane przez najwyższą klasę energetyczną (A+++) dzięki temu, że zużywają niewielką ilość prądu, nawet przy wypełnionym bębnie.


Jeżeli szukasz inteligentnej pralki - Hoover AXI może być rozwiązaniem. Sprzęty wyposażono w łączność Wi-Fi. Ta pozwoli na zintegrowanie urządzenia z telefonem i sprawdzanie na bieżąco na przykład stanu technicznego urządzenia. Co jeszcze mogą pralki z linii Hoover AXI?

Hoover AXI - ekologiczne i inteligentne

Przede wszystkim ta seria sprzętów została wyposażona w oparciu o silnik inwerterowy. To rozwiązanie ciche i wydajne, a co za tym idzie w praktycznym używaniu tańsze. Dzięki temu pralki linii AXI są w stanie uzyskać klasę energetyczną A+++. Z tego co twierdzi producent - nawet przy maksymalnym załadanku.

Ten wynosi 13 kilogramów. Taka ładowność powinna starczyć nawet wielodzietnej rodzinie. Zwłaszcza takiej, która próbuje przyoszczędzić - Czytnik Indeksu Eco pozwala na sprawdzanie stanu zużycia wody i energii, a także przygotuje raport po praniu. To przełoży się na lepszą świadomość na temat pracy urządzenia i w efekcie większą oszczędność. 

To samo można jednak sprawdzić za pomocą aplikacji Hoover Wizard z poziomu telefonu. Ta będzie w stanie ci również doradzić. Asystent głosowy zasugeruje tryby pracy, które mogą okazać się bardziej energooszczędne. Oprócz tego za pomocą smartfona będziesz w stanie włączyć urządzenie, ustawić pożądany program i sprawdzić stan techniczny pralki. Aplikacja zapamięta też listę najczęściej wykorzystywanych cykli prania.

Zobacz też: Jak wybrać pralkę?

Jakie funkcje oferuje Hoover AXI?

Interesującym rozwiązaniem jest Care Dose. Detergent wlewasz raz, a urządzenie będzie automatycznie go dozować - nawet do 21 cykli. Producent twierdzi, że dzięki Total Care będziesz mógł wyprać razem dowolne tkaniny i kolory, nie martwiąc się o to, że nie zostaną doczyszczone albo coś się zabarwi.

Dzięki funkcji pary sprzęt będzie w stanie wyeliminować 80% zagnieceń na odzieży. Zredukuje czas prasowania i odświeży ubrania, pozbywając się bakterii. Interesującą technologią jest geolokalizacja - urządzenie sprawdzi prognozę pogody i określi najlepszą porę na pranie. Niewiele jest sprzętów w porównywarce pralek, które mają podobne rozwiązania.

Źródło: Hoover.


Komentarze
Komentarzy: 0

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem