Pralki i suszarki Candy SmartPro już w sklepach

Komentarze: 0 ; Głosów: 1

Autor: Aleksander Gałąska
Data publikacji: 05-11-2019 18:42
Data modyfikacji: 02-12-2019 21:11

Pralki i suszarki Candy SmartPro już w sklepach

Candy wprowadza do oferty serię pralek i suszarek SmartPro. To kolejne urządzenia inteligentne, które mają pomóc w codziennych obowiązkach, zdejmując z barków użytkownika niektóre czynności decyzyjne. Producent twierdzi, że nie tylko oszczędzają czas przy wykonywaniu domowych obowiązków, ale również ograniczą zużycie energii.


Candy SmartPro są już dostępne w sklepach. Kupicie je między innymi w sieciach RTV Euro AGD, Media Markt i Media Expert. Jak kreują się ceny? W porównaniu do innych pralek całkiem znośnie. Najtańszy model kosztuje zaledwie 999 złotych. Co warto wiedzieć o tych sprzętach? Jaką pralkę otrzyma nabywca za niespełna tysiąc złotych?

Przede wszystkim całkiem szybką. Urządzenia piorące z linii Candy SmartPro są w stanie wykonać jeden cykl prania w mniej niż godzinę. To, w połączeniu z dziewięcioma szybkimi programami, pozwoli ci szybciej uwinąć się z uciążliwymi domowymi obowiązkami.

Zobacz też: Jak wybrać pralkę?

Tym bardziej że seria współpracuje z aplikacją Simply-Fi. Ta pozwala nastawić pranie zdalnie i określić odpowiedni tryb dla brudnych ciuchów różnego rodzaju. Dodatkowo może zapewnić na przykład statystyki poprzednich prań. Dla osób, które nie chcą korzystać z takiego udogodnienia, albo po prostu nie mają smartfona, firma zadbała o czytelny wyświetlacz.

Co ciekawe wśród trybów jest też Easy Iron. Dzięki wykorzystaniu funkcji pary wyeliminuje do 80% zagnieceń na ubraniach. To pozwoli na znacznie łatwiejsze prasowanie już wypranych i wysuszonych ubrań. Modele SmartPro umożliwiają także wybór trzech poziomów stopnia zabrudzenia. Warto dodać, że pralki z tej linii mają klasę energetyczną A+++.

Warto sprawdzić:

Źródło: Studio111


Komentarze
Komentarzy: 0

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem