Tych pralek Bosch taniej nie znajdziesz - Wyprzedaż w sieci Selgros

Komentarze: 0 ; Głosów: 1

Autor: Aleksander Gałąska
Data publikacji: 26-09-2019 21:20
Data modyfikacji: 23-11-2019 14:12

Tych pralek Bosch taniej nie znajdziesz - Wyprzedaż w sieci Selgros

W sieci hurtowni Selgros przeceniono znacznie dwie pralki. Oba modele produkcji Boscha należą do jednych z nowszych sprzętów tej firmy. Oferują sporo udogodnień, a najlepsze jest to, że można je zakupić w historycznie najniższej cenie.


W Selgros za model pralki Bosch VarioPerfect WAN20140PL zapłacicie zaledwie 1228 zł, tyle samo kosztuje też model WLK24241PL. Sercem pierwszego jest bezszczotkowy i mało awaryjny napęd - drugi wyróżnia się zastosowaniem bębna VarioSoft. Jaką daje to przewagę i co jeszcze warto wiedzieć o tych sprzętach?

Pralki Boscha w promocji

Na czym polega bęben VarioSoft? To specjalna konstrukcja, która odpowiada za parametry pojemnika piorącego. W zależności od strony, w którą się kręci, bęben jest delikatny albo twardy - może nadawać się zarówno do prania delikatnego, jak i gorszych zabrudzeń. To technologia znacznie poprawiająca stan twoich ubrań. Zwłaszcza jeżeli pierzesz stosunkowo często. Jest jednak często spotykana wśród różnych pralek.

Bosch WLK24241PL wyposażono też w system ActiveWater. Ten oszczędza wodę, co na dłuższą metę daje portfelowi wytchnienie. Wszystko za sprawą dwustopniowego czujnika, który jest w stanie rozpoznać załadowanie pralki i dostosować odpowiednio parametry pracy do uzyskanych informacji.

Warto sprawdzić: Jak wybrać pralkę?

Obie pralki korzystają z dobrodziejstw VarioPerfect. To technologia skracająca czas prania nawet o 65%. Alternatywnie, jeżeli nie zależy ci na czasie, umożliwia pranie ekologiczne, które przełoży się na 30% oszczędność (do 50% oszczędności energii w przypadku WAN20140PL). Wszystko zależy od tego, jaki tryb wybierzesz. Obie pralki są w stanie wyprać ubrania nawet w 15 minut.

Zaprojektowano je również z myślą o spokoju domowników. AntiVibration Design to specjalne wytłoczenia umiejscowione na obudowie, które mają za zadanie skutecznie pozbyć się wibracji powstałych przy odwirowywaniu ubrań. Ta technologia z pewnością okaże się bardzo przydatna w blokach i kamienicach.

Oba produkty zaklasyfikowano w klasie energetycznej A+++. To oznacza, że korzystanie z nich będzie niedrogie. Najopłacalniejsze pralki potrafią jednak być nawet bardziej oszczędne. Sprawdź nasz ranking najlepszych pralek automatycznych, aby poznać faworytów redakcji.

Zobacz też:

Źródło: Selgros.


Komentarze
Komentarzy: 0

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem