Inteligentne pralki LG trafią na rynek europejski - Wiemy kiedy

Komentarze: 0 ; Głosów: 1

Autor: Aleksander Gałąska
Data publikacji: 05-09-2019 12:40
Data modyfikacji: 26-09-2019 21:35

Inteligentne pralki LG trafią na rynek europejski - Wiemy kiedy

Pralki LG ze sztuczną inteligencją pojawią się w Europie już niedługo. Firma postanowiła rozszerzyć dostępność swoich urządzeń. Pojawią się na półkach sklepów w większości krajów Europy już pod koniec bieżącego roku.


Pralki będą wyposażone nie tylko w sztuczną inteligencję, ale i w silnik Direct Drive. Takie połączenie ma zapewnić jeszcze lepsze i indywidualnie dostosowane efekty prania, które zmniejszą zużycie prądu i czas potrzebny na wyczyszczenie ubrań.

Co charakteryzuje pralki LG z tymi technologiami?

Technologia AI DD dostosowuje parametry urządzenia do twoich potrzeb. Sprawdza ciężar wrzuconych do bębna ubrań i wytrzymałość tkanin. Osiąga to poprzez wykorzystanie zbioru danych - to ponad dwadzieścia tysięcy informacji na temat użytkowania pralki, zebranych przez producenta. 

Ma to pozwolić na poprawione czyszczenie ubrań poprzez ustawienie optymalnych parametrów cyklu prania w zależności od rodzaju wsadu (sprzęt steruje również odpowiednio ruchami bębna).

Warto sprawdzić: Jak wybrać pralkę?

Firma twierdzi, że zmniejszy w ten sposób ilość uszkodzeń tkaniny o 18 procent, co w efekcie przełoży się na więcej lat korzystania z ubrań. LG bazuje na teście przeprowadzonym dla programu Bawełna w porównaniu z konwencjonalnym modelem pralek producenta.

Pralka, podobnie jak modele Candy RapidO, które niedawno trafiły na rynek, jest w stanie efektywnie wyprać ubrania nawet w 39 minut. Wszystko za sprawą funkcji TurboWash 360. Ta ma zwiększać efektywność pozbywania się plam i przyspieszyć cykl za sprawą dysz 3D rozpylających wodę z detergentem w czterech kierunkach.

Pralki linii LG AI DD są energooszczędne - cechuje je klasa energetyczna A+++(-50). Oznacza to, że zużywają o połowę mniej energii niż wskazuje na to standard. To wyróżnia je pośród urządzeń, które możecie znaleźć w naszej porównywalce pralek.

Sprzęty tej serii mogą być też sterowane za pomocą komend głosowych i aplikacji mobilnej ThinQ. Nabywca może mieć również pewność działania przez 10 lat - tyle wynosi gwarancja na te pralki.

Warto sprawdzić:

Źródło: lgnews.pl


Komentarze
Komentarzy: 0

Serwis wykorzystuje pliki cookies na zasadach określonych w polityce prywatności, w szczególności w celach statystycznych i reklamowych. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies prosimy o wyłącznie ich w ustawieniach przeglądarki lub opuszczenie serwisu.

ok, rozumiem